• 212-603-51-55
  • info@alelgroup.com
  • İstanbul, Bahçelievler

Mesleki Eğitim ve Belgelendirmede Öncü

Belgelendirme Programları için Bizimle İletişime Geçin

Mesleki Eğitim

2013 yılında kurulmuş olan, İstanbul merkezli ALEL GROUP özel dikkat ve benzersiz pazarlama felsefeleri aracılığıyla, gelişmekte olan sektöründeki yenilikleri yakından takip eden, uzmanlık alanları Mesleki Eğitimler , Hijyen Eğitimi, İlkyardım Eğitimi olan güçlü bir organizasyondur

Mesleki Yeterlilik

MYK tarafından yayımlanan ulusal yeterliliklere göre mesleki yeterliliğini belgelendirmek isteyen herkes, MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi olmak için ilgili yeterlilikte yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşlarına (YBK) başvuru yapabilir.

Personel Belgelendirme

Personel belgelendirmesi yapan kuruluşların akredite edilmesiyle bu kuruluşların düzenlediği personel yeterlilik belgesi sahibi kişilerin ulusal ve uluslararası düzeyde tanınması sağlanacaktır.

Hakkımızda

2013 yılında kurulmuş olan, İstanbul merkezli ALEL GROUP hızlı, şeffaf ve güvenilir hizmet felsefeleri aracılığıyla, gelişlemekte olan sektöründeki yenilikleri yakından takip eden,uzmanlık alanları Mesleki Eğitim Belgesi Hizmeti,Mesleki Yeterlilik Belgesi Hizmeti,  Hijyen Eğitimi Belgesi Hizmeti, Yüksekte Çalışma Belgesi Hizmetleri ,İlkyardım Eğitim Hizmetleri, Yangın ve Arama Kurtarma Eğitimleri, Periyodik Kontroller Hizmeti, Sağlık Raporları Hizmeti, SGK Teşvik Danışmanlığı olan güçlü bir organizasyondur. 

2013 yılından bu yana, eğitim liderleriyle ortaklık yapıyoruz. Mesleki eğitim ve belgelendirme organizasyonları gerçekleştiriyoruz

İletişim Formu

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Bizimle İletişime Geçin

Her türlü soru, sorun, görüş ve öneri için aşağıdaki iletişim kanallarından bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

0 %
Memnuniyet
0 +
Anlaşmalı Kurum
0 k+
Mesleki Belge Alan Öğrenci
0 +
Kurs
ŞİMDİ BAŞVURUN

Size Sunduğumuz Hizmetler

İşinizi ve çalışanlarınızı geliştirebileceğiniz, mesleki hayatınızda daha garanti adımlarla ilerlemek ve iş bulma sürecinizi kolaylaştırmak için size uyan tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Başlıca Referanslarımız