• 212-603-51-55
  • info@alelgroup.com
  • İstanbul, Bahçelievler

Hakkımızda

Hakkımızda
2013 yılında kurulmuş olan ALEL GROUP , sahip olduğu insan kaynakları ve bilgi birikimiyle alanında lider olma vizyonu doğrultusunda, geniş portföyünden aldığı güçle, kendisine emanet edilen süreçleri etkin ve verimli yöneterek müşteriler, çalışanlar ve topluma kattığı değerleri devamlı surette arttırma misyonuyla hareket etmektedir.

Sektörün önde gelen Sanayi Kuruluşları ve İnşaat alanlarında gerçekleştirmekte olduğu çalışmaların yanı sıra Sosyal Eğitim alanlarında da çağdaş hizmetler sunan ALEL GROUP, özellikle bir alanda değil, tüm eğitim alanlarında çözümler sunan, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biridir.

Kuruluşundan bu yana çalışmalarını ülkemizdeki eğitim düzeyinin gelişmesi ve tüm sektörlere vasıflı eleman istihdamına katkıda bulunmak amacıyla devam ettiren ALEL GROUP’un misyonu, müşterilerine, çalışanlarına ve topluma kattığı değerleri sürekli arttırmaktır.

ALEL GROUP , uzmanlık alanları Mesleki Eğitim ,Mesleki Yeterlilik , Ustalık Telafi Programı, Hijyen Eğitimi, Yüksekte Çalışma Eğitimi ,İlkyardım Eğitimi, Yangın ve Arama Kurtarma Eğitimleri, Periyodik Kontroller ve Sağlık Raporları Hizmeti, SGK Teşvik Danışmanlığı olan güçlü bir organizasyondur.

ALEL GROUP’un temel prensip ve değerleri; güvenilirlik, sosyal sorumluluk, müşteri ve sonuç odaklılık, yenilikçi olmak şeklinde özetlenebilir.